پیش فروش جوجه شتر مرغ
فروش جوجه یک روزه شتر مرغ

یکی دیگر از محصولات پر طرفدار شرکت طیور پروران میهن ، جوجه شتر مرغ یک روزه می باشد.

جوجه شتر مرغ یک روزه به دلیل اینکه ریسک در نیامدن پرنده از تخم و یا نطفه دار نبودن تخم را ندارد طرفداران زیادی دارد.

ولی از طرفی باید به این نکته اشاره نمود که جوجه شتر مرغ یک روزه بدلیل ضعیف بودن و یا بیماری های محیطی ناشی از عدم رعایت بهداشت محیط و لوازم سالن ممکن است از بین برود ، ولی با این حال امروزه فروش جوجه شتر مرغ یک روزه رشد چشمگیری داشته و افراد از این محصول استقبال زیادی می نمایند.

شرکت طیور پروران میهن نیز بدلیل استقبال شما عزیزان از فروش جوجه شتر مرغ یک روزه این خدمت ویژه را برای شما فراهم آورده تا بتوانید با خیال راحت و اطمینان کامل از یک شرکت معتبر جوجه شتر مرغ یک روزه را تهیه نماید و شروع به کسب در آمد از طریق پرورش جوجه شتر مرغ داشته باشید.

برای برخورداری از این خدمت جدید شرکت طیور پروران میهن ، و همچنین کسب مشاوره تخصصی کاملا رایگان با شماره های زیر در ارتباط باید .

مدیریت : آقای سید سعید جعفری نژاد  66867538 – 021

مدیر فروش : سرکار خانم توانا

021-66842803       –    021-66856180

021-77623913        –     021-77687828

ما را به دوستان خود معرفی کنید 

telegram
instagram

برچسبها

ارسال_جوجه_بوقلمون_به_تبریز ارسال_جوجه_بوقلمون_به_تهران ارومیه استان_تهران بهترین جوجه بوقلمون رو از کجا تهیه کنم بهترین جوجه بوقلمون یک روزه را از کجا تهیه کنم ؟ بهترین قیمت جوجه بوقلمون یک روزه بوقلمون تبریز تخم بوقلمون مطمئن تخم بوقلمون معتبر جوجه_بوقلمون_برنز_تهران جوجه_بوقلمون_برنز_در_تهران جوجه_بوقلمون_بیوتی_تهران جوجه_بوقلمون_تبریز جوجه_بوقلمون_در_تبریز جوجه_بوقلمون_در_تهران جوجه بوقلمون اصیل را از اینجا تهیه کنید ! جوجه بوقلمون اصیل را از شرکت معتبر تهیه کنید جوجه بوقلمون برنز اصیل جوجه بوقلمون یک روزه جوجه بوقلمون یک روزه اصیل جوجه بوقلمون یک روزه را از اینجا تهیه کنید ! خرید_جوجه_بوقلمون_در_تبریز خرید_جوجه_بوقلمون_در_تهران خریدار جوجه بوقلمون یک روزه شرکت_طیور_پروران_میهن طیور پروران میهن فروش_جوجه_بوقلمون_بیوتی_در_تهران فروش_جوجه_بوقلمون_تبریز فروش_جوجه_بوقلمون_تهران فروش_جوجه_بوقلمون_در_ارومیه فروش_جوجه_بوقلمون_در_تبریز فروش_جوجه_بوقلمون_در_تهران فروش_جوجه_بوقلمون_یک_روزه فروش جوجه بوقلمون یک روزه فروش جوجه بوقلمون یک روزه برنز فروش جوجه بوقلمون یک روزه بیوتی قیمت بوقلمون قیمت جوجه بوقلمون قیمت جوجه بوقلمون برنز قیمت جوجه بوقلمون بیوتی قیمت جوجه بوقلمون یک روزه معتبرترین شرکت تهیه جوجه بوقلمون یک روزه پرورش_جوجه_بوقلمون
آفلاین ! پیام بگذارید ...

با عرض پوزش هم اکنون آفلاین هستیم ، اما پیام بگذارید حتما با شما تماس خواهیم گرفت ...

سوالی دارید ؟ من در خدمت شما هستم ....

برای شروع چت کلیک کنید